Alarm Sistemleri

 

Neden Alarmcell ?:  Alarmcell diğerleri gibi sinyallerini sabit Telefon Hattı üzerinden değil, içerisinde mevcut bulunan Turkcell sim kartı üzerinden gönderir, yani alarm için evinizde işyerinizde bir telefon hattı olması gerekmez. Sabit telefon hattı üzerinden çalışan alarmların bulunduğu ev ve işyerleri, telefon hattının dışarıdan sabote edilmesiyle soyulabiliyorken Alarmcell de böyle bir risk veya ihtimal yoktur. Sabit telefon hattı üzerinden çalışan alarmlar bu nedenle yeterince güvenli olmadığı gibi birde sabit telefon faturası ödüyor olmanız ayrıca bir dezavantajdır, Alarmcell bu bakımdanda öne çıkarak size telefon faturası ödetmez ! beraberinde sinyal gönderim hızının max.4sn olması, alarm takip merkezimize her saat başı test sinyali göndermesi, online haberleşme teknolojisi ve anti jammer özelliği gibi üstünlükleri sayesinde çökertilemez olması dikkat çeksede Alarmcell in mobil uygulaması sayesinde dünyanın her yerinden online veya sms ile kurulup kapatılabilir olması, her türlü sistem olaylarını tercihe bağlı sms olarak bildirmesi, elektrik kesintilerinden en az 48 saat etkilenmemesi gibi bazı özellikleri, gerçek manada can ve mal güvenliğini sağlamak isteyen her sorumlu kişi için göz ardı edemeyeceği tercih nedenleri olmaktadır.

AlarmCell MkAlarmCell

Alarmcell güvenlik paketinde giriş bölgesi için evcil hayvan bağışıklığı olan özel hareket sensörü( PIR ) ile birlikte ana giriş kapısı için manyetik kontak (MK ) verilmiştir. Alarm sistemleri fiyatları mız aşağıdaki tabloda gösterildiği gibidir fakat bu fiyatlar evinizde veya işyerinizde hırsızın girebileceği kapı ve pencere sayılarının fazla olması ile artış gösterecektir. Alarmcell sizi sadece hırsız lara karşı değil, pakete ilave edilecek YangınGaz KaçağıPanik ButonuSu Baskını gibi Sensörler sayesinde 7/24 oluşması muhtemel istenmeyecek diğer olaylara karşıda koruyacaktır.

Bir(1) Yıl ücretsiz sunulan Alarmcell takip merkezi ne bağlı bir alarm sistemi her şeyden önce her türlü arıza ve hatalara karşı her saat başı teste tabi tutulduğundan alarmınızın sorunsuz hatasız kullanımda olduğunu bilmenin yarattığı güven duygusuna ilaveten evinize veya işyerinize hangi kullanıcılar ne zaman giriş çıkış yapmış gibi sorulara cevap bulmak ve her türlü Hırsızlık, Gasp, Sağlık sorunları, Yangın, Haneye saldırı, Panik vb. hallerde Polis-Ambulans-İtfaiye destekleri ile Alarmcell in sizi ve sevdiklerinizi her an kötü olaylara karşı koruyacak bir melek olduğunu fark etmek bu kadar kolay.! Alarmcell kurulu olmasa bile aniden gelişen her türlü kötü olaylarda acil yardım tuşuna dokunarak zor anlarınızın kötü olabilecek sonuçlarını kolaylıkla mutluluğa dönüştürebileceğinizi unutmayınız.! 

Alarm Sistemleri Fiyat Tablosu
PAKET İÇERİĞİ GSM PAKET PSTN PAKET YALIN PAKET
Alarm Santrali x x x
Şifre Paneli x x x
Sistem Aküsü x x x
Hareket Sensörü x x x
Manyetik Kontak x x x
Dış Ortam Sireni x x x
İç Ortam Sireni x x x
Alarm Takip Hizmetleri 1 Yıl x x  
Abonelik Aktivasyonu x x  
Gsm Sim Kart Modülü x    
Turkcell Sim Kart Paketi x    
Kdv Hariç Toplam Fiyat: 1,790,00 TL 1,190,00 TL 990,00 TL

Alarmcell dünyanın lider alarm üreticisi Paradox Kanada malı ürünlerden oluşur, Türkiyede kalite ve güvenlik bakımından % 100 memnuniyet esasına göre geri iade garantisi ile satılan tek alarm markasıdır.


Etiketler : alarm sistemleri fiyat , gsm gprs alarm sistemi , sim kartlı alarm sistemi , hırsız alarm , paradox alarm